Zachař-Voda,Kužma,Chadima,Hricuš,Dostál,Ondejčík,Šimek,Fikejz,Březina,Matějka

Spartak Choceň : Městečko Trnávka      9 : 1 (3:0)

V bráně: Zachař(Fikejz)

Branky: Chadima 3x, Šimek 3x, Březina, Kužma, Ondejčík

V utkání se soupeřem, který nahradil Svitavy B, jsme si s chutí zahráli a zastříleli. Byl to pro nás ideální soupeř na rozehrání před dvěma důležitými zápasy.  Pro soupeře bylo vůbec vítězstvím vstřelení jedné branky.

------------------------------------------------------------------------------------------

Spartak Choceň - Moravská Třebová      3 : 0  (3:0)

V bráně: Zachař

Branky: Zachař, Šimek, Chadima

Domácím jsme odvedli porážku z prvního vzájemného střetnutí. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem a do poločasu vedli po krásných akcích tříbrankovým rozdílem. Druhý poločas domácí trochu vyrovnali hru, ale naše pozorná defenzíva hostitele do žádné výrazné šance nepustila.

Spartak Choceň - Lanškroun                    1 : 1  (1:1)

Branky: Chadima

Poslední utkání dne jsme spíše odbojovali než odehráli. Hned v první minutě jsme se ujali vedení. Soupeř nepříjemně bránil po celé ploše a nakopávanými míči se dostával na dostřel naší branky a po jedné z mnoha akcí vyrovnal. Druhý poločas byl ve znamení soubojů o míč bez výraznějších šancí na obou stranách. Za zmínku stojí jen střela Míši Ondejčíka do břevna, kdy se míč  možná odrazil za brankovou čáru, ale ve shluku těl rozhodčí míč za brankovou čarou neviděl, a tak  jsme se po třetí rozešli s lanškrounskými smírně 1:1.

Na turnaji kluci odvedli obrovský kus práce a dokázali všem přihlížejícím, že fotbal hrát umí, a potěšili je spousty krásnými akcemi. Naši kapitánku opět výborně v bráně zastoupil Honza Zachař, a  doufáme, že i v tom posledním turnaji nám v bráně vypomůže. Sedm bodů z tohoto turnaje je vynikající vizitkou. Doufáme, že formu potvrdíme na posledním podzimním turnaji konaném v sobotu 23.10.  na naší domácí půdě na Parapleti  v Chocni kam zveme všechny naše příznivce.